Lot 40
Online Only Fine Art - Juni 2018
Moritz (circa 1900)

Een stad aan het water bij maanlicht

gesigneerd 'Moritz' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 64x45,5 cm (met lijst: 89,5x71,5 cm)

Conditie: verscheidene retouches in de linker bovenhoek en linker benedenhoek, en één kleine retouche in lucht, lichte ouderdomscraquelé over de gehele voorstelling, enige oppervlaktevuil op te merken, verder in vrij goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80