Lot 39
Online Only Fine Art - Juni 2018
Navolger Haagse school (circa 1900)

Een paard en kar in een landschap

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 60x75 cm (met lijst: 92x107 cm)

Conditie: het schilderij is bedoekt, verscheidene overschilderingen over de gehele voorstelling, craquelé over het gehele werk

€ 100,00
€ 150,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150