Lot 15
Online Only Fine Art - Juni 2018
W. Nooteboom (einde 18e eeuw)

Een huis aan het water

gesigneerd en gedateerd 'W. Nooteboom 1783' (linksonder)

waterverf en pen? op papier, 19x30 cm (met lijst: 31,5x42 cm)

Conditie: zeer goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100