Lot 9
Online Only Fine Art - Juni 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Portret van een vrouw

olieverf op doek, ovaal, 71x56 cm (met lijst: 83x68 cm)

Conditie: het schilderij is bedoekt, restauratie rechtsboven (linksboven gezien vanaf de achterzijde), in de figuur zijn veel overschilderingen te zien met UV licht.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 150