Lot 41
Online Only Fine Art - Juni 2018
Moritz (ca. 1900)

Een dorpje aan het water, onduidelijk gesigneerd en gedateerd (rechtsonder), olieverf op paneel, 64x46 cm (met lijst: 89,5x72 cm)

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 80