Lot 2
Online Only Fine Art - Juni 2018
Franse School (18e eeuw, omgeving Fragonard)

Omgeving Fragonard

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

waterverf op papier, 18x30 cm (met lijst: 37x49 cm)

Conditie: goede conditie

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300