Lot 5
Online Only Fine Art - Juni 2018
Vlaamse School (18de eeuw)

Een man met doedelzak en geit

potlood en pastel op papier, 29x20 cm (met lijst: 53x43,5 cm)

Conditie: licht vergeeld, randen zijn beschadigd, verder in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300