Lot 21
Zomerveiling juni 2018
Joop Kropff ( 1892-1979)

Grachtje te Brugge

gesigneerd 'Joop Kropff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 78x88 cm (met lijst: 90x100 cm)

€ 500,00
€ 700,00