Lot 4
Online Only Fine Art - Juni 2018

Naar Adam Frans van der Meulen

onduidelijk gesigneerd (middenonder)

potlood, pen en waterverf op papier, 12,5x17 cm (met lijst: 28,5x23 cm)

Conditie: lichte beschadiging, beschadiging in het papier (midden), verder in goede conditie