Lot 35
Spring Auction: European Fine Art 2018
Antoon van Welie (1866-1956)

Kind en moeder met crucifix hanger

rechtsboven get. en gedateerd 88'

olieverf op doek, 65,5x55,5 cm

€ 1.200,00
€ 1.800,00