Lot 20
Online Only Fine Art - Juni 2018
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)

Een boerenkar

gesigneerd in initialen 'A.M.G.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 15,5x23 cm (met lijst: 29,5x36,5 cm)

Conditie: het schilderij is in uitstekende authentieke staat

€ 150,00
€ 200,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325