Lot 8
Online Only Fine Art - Juni 2018

Onbekende kunstenaar (19e eeuw)

Een mannen portret

olieverf op doek, 81,5x63,5 cm (met lijst: 92,5x74 cm)

Conditie: het doek is in authentieke staat, kleine restauratie aan de achterzijde te zien (midden boven), enig oppervlaktevuil, verschillende retouches/inschilderingen over het gehele werk