Lot 36
Online Only Fine Art - Juni 2018
Omgeving Anton Mauve (circa 1900)

De terugkeer naar de schapenstal

olieverf op paneel, 42x68 cm (met lijst: 62x88 cm)

Conditie: fijne craquelé over het gehele paneel, inschilderingen over het gehele werk.

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180