Lot 8
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
H.E. Smit (19e eeuw)

Wandelaar in een landschap

gesigneerd en gedateerd 'H.E. Smit 22 April 1826' (rechtsonder)

inkt op papier, 23x34,5 cm (in lijst: 40x51 cm)

Conditie: papier enigszins is verkleurd, verder in goede staat