Lot 4032
Najaarsveiling 2014
Een gesneden en gepolychromeerd houten wagenschot

gedateerd 1896

met monogram CS en met opengewerkt snijwerk van een leeuw.

50x110 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120