Lot 228
Online Only Fine Art - Juni 2018
Harry van Kruiningen (1906-1996)

Jezus op de berg

gesigneerd in potlood 'H v Kruiningen' (linksonder) en genummerd '8/20' (rechtsonder)

gemengde druktechniek (ets en hoogdruk), oplage 8/20, 38,1x72,2 cm (met lijst: 71,7x101,7 cm)

Conditie: In de lijst beoordeeld, werk in uitstekende conditie

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50