Lot 209
Online Only Fine Art - Juni 2018
Lucebert (1924-1994)

Twee figuren en een kat

gesigneerd in potlood 'lucebert' (rechtsonder) en genummerd '11/25' (linksonder) en geannoteerd 'E-79-15' (rechtsonder)

ets, oplage 11/25, 23,9x29,7 cm (met lijst: 51,2x61,2cm)

Conditie: goede conditie

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120