Lot 4031
Najaarsveiling 2014
Een verguld koperen snuifdoos

eind 18e eeuw

vierkant model met afgeschuinde hoeken, met lade, graveerwerk en een vierkante agaat met vier gesneden bloedkoralen portretcameeën op de hoeken.

7x7x2,5 cm

€ 250,00
€ 350,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450