Lot 808
Online Only Fine Art - Juni 2018
Joop Kropff (1892-1979)

Een portret van een oude vrouw

gesigneerd 'Kropff' (linksonder)

olieverf op doek, (zonder lijst), 40x31 cm

Conditie: het werk is bedoekt, enig verfverlies (onder het hoofd en rechtsboven), retouche van het verfverlies (rechtsboven)

Startbod: