Lot 18
Online Only Fine Art - Juni 2018
Théophile de Bock (1851-1904)

Een duinlandschap

gesigneerd 'Th de Bock' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 14,5x22 cm (met lijst: 26x34 cm)

Conditie: goede conditie, geen retouches zichtbaar onder UV-licht, wel enig oppervlaktevuil en minieme afschaving aan de randen door de lijst

€ 200,00
€ 300,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750