Lot 24
Online Only Fine Art - Juni 2018
Toegeschreven aan Jules Louis Badel (1840-1869)

In de keuken

gesigneerd 'G Badel' (linksonder)

grijze inkt op papier, 27x28,5 cm (met lijst: 51x51 cm)

Herkomst:
-Redfern Gallery, Londen, waar gekocht door Dr. S.J. Golden, 1927.

Conditie: een horizontale vouw in het papier en licht vergeeld

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80