Lot 23
Online Only Fine Art - Juni 2018
Sybolt Berghuis (1820-1896)

Een schaatser op een bevroren rivier in een bos

houtskool, waterverf en gouache op papier, 26x30 cm (met lijst: 45x48 cm)

gesigneerd en gedateerd 'S. Berghuis/inv. et del./1888' (linksonder)

Conditie: licht vergeeld, verder in goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90