Lot 204
Online Only Fine Art - Juni 2018
Yoshiharu Kimura (1934)

Twee vogels bij een boom

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Y. Kimura 1971' (rechtsonder)

houtsnede op papier, genummerd 33/85, 29x24,5 cm (met lijst: 47x40 cm)

Conditie: goede conditie

€ 100,00
€ 150,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160