Lot 2523
Najaarsveiling 2014
Twee diverse Boheems kristallen coupes

19e eeuw

een met een platte kelk, met wit überfang geslepen met druivenranken en een blauwe met stam in de vorm van een dolfijn en bloemvormige kelk met vergulde ornamenten. (2)

H 20 en 24 cm

€ 250,00
€ 350,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160