Lot 12
Online Only Fine Art - Juni 2018
Cornelis Gerardus 't Hooft Jr. (1829-1898)

Een gezicht op de touwslagerij van Cornelis Gerardus 't Hooft senior (1791-1871), langs de vest en Spuihaven, bij St. Jorispoort in Dordrecht

gesigneerd '.G. 't Hooft Jr.' (linksonder) en gedateerd 'Sept. 1853' (rechtsonder)

potlood en waterverf op papier, 19x23,5 cm

Herkomst:
-Kunsthandel H. Bos, Den Haag.

Conditie: het papier is enigszins vergeeld, maar verder in zeer goede conditie

€ 80,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30