Lot 32
Online Only Fine Art - Juni 2018
Willem de Zwart (1862-1931)

Een hoeve onder bomen

gesigneerd in potlood 'W. de Zwart' (rechtsonder)

ets, (zonder lijst), 26x30,5 cm

Conditie: kleine beschadiging rechtsmidden, verder in goede conditie

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80