Lot 31
Online Only Fine Art - Juni 2018
Willem de Zwart (1862-1931)

Een aangemeerde boot

gesigneerd in potlood 'W. de Zwart.' (rechtsonder)

ets, (zonder lijst), 19x19 cm

Conditie: een kleine beschadiging linksonder, verder in goede conditie

€ 60,00
€ 80,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100