Lot 33
Online Only Fine Art - Juni 2018
Willem de Zwart (1862-1931)

Een boot voor een molen

gesigneerd in potlood 'W de Zwart' (rechtsonder)

ets, (zonder lijst), 20x19 cm

Conditie: linksonder een klein gaatje in het papier

€ 60,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50