Lot 13
Zomerveiling juni 2018
Willem George Wagner (1814-1855)

Figuren op dorpsweg in een berglandschap

rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd waarschijnlijk 1846

olieverf op paneel, 26,5x35 cm