Lot 43
Online Only Fine Art - Juni 2018
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Een studie van een boer met een spade

gesigneerd 'J.A. Zandleven' (linksonder)

houtskool op papier, (zonder lijst), 44x30 cm

Herkomst:
-Collectie Mr. H.C. Hooft-Hasselaer.

Conditie: goede conditie.

€ 50,00
€ 70,00

Startbod: € 30