Lot 7
Zomerveiling juni 2018
Eduard Hildebrandt (1818-1869)

Werkplaats achter een kerkplein (1841),
Vissers met werkpaard aan het strand (rond 1843)

de eerste get. en gedateerd 1841; beide met een verzamelaarsstempel.

aquarel op papier (2x), 20,5x13 cm en 17,5x24 cm

€ 400,00
€ 600,00