Lot 44
Online Only Fine Art - Juni 2018
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Een boer met een zeis

gesigneerd 'J.A. Zandleven' (rechtsonder)

houtskool op papier, (zonder lijst), 42,5x31 cm

Herkomst:
-Collectie Mr. H.C. Hooft-Hasselaer.

Conditie: uitstekende conditie

€ 50,00
€ 70,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30