Lot 6
Zomerveiling juni 2018
Willem Gruyter jr (1817-1880)

Vissersboten op het strand in Hastings in Oost-Sussex, Engeland

gesigneerd en annotatie 'De Gruyter Jr. Hasting' (linksonder)

aquarel op papier, 26,5x42 cm (met lijst: 55x70 cm)

Conditie: vergeeld papier