Lot 2
Zomerveiling juni 2018
Europese School, in de manier van Vittore Ghislandi (19e eeuw)

Portret van een heer met munt in de hand

olieverf op paneel, 38,5x34 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200