Lot 21
Online Only Fine Art - Juni 2018
Eugène Leroux (1807-1863)

Een gestrande boot aan de Franse kust

gesigneerd en gedateerd 'E. Le Roux. 1841.' (linksonder)

zwarte inkt op papier, (zonder lijst), 10x16 cm

Conditie: Het papier is vergeeld.

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40