Lot 182
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Toon van Asten (1949)

Zomerse stranddag in Scheveningen

gemonogrammeerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 59x88.5 cm, (in lijst: 72x102 cm)

Conditie: in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140