Lot 46
Online Only Fine Art - Juni 2018
Froukje Wartena (1857-1933)

Een portret van een jongetje

gesigneerd en gedateerd 'Fr. Wartena / 07'

houtskool en pastel op papier, (zonder lijst), 21,9x16,2 cm

Conditie: goede conditie

€ 50,00
€ 70,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70