Lot 27
Online Only Fine Art - Juni 2018
Sjoerd Hendrik de Roos (1877-1962)

‘Amerongen vanaf de Hazenberg’

gesigneerd en gedateerd ‘S.H. de Roos ‘52’ (rechtsonder) en geannoteerd ‘Amerongen vanaf de Hazenberg’ (rechtsonder)

potlood en wit krijt op papier, (zonder lijst), 20,9x34,8 cm

Conditie: prikgaatjes in de linker en rechter bovenhoek

€ 50,00
€ 70,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80