Lot 47
Online Only Fine Art - Juni 2018
Hendrik Theodorus de Court Onderwater (1877-1905)

Een meisje in donkere kleding

gesigneerd en geannoteerd ‘H | de Court. O. / Laren’ (rechtsboven)

houtskool en gekleurd krijt op papier, (zonder lijst), 33,5x17,8 cm

Tentoonstelling: -Leiden, Stedelijk Museum de Lakenhal, ‘19e en 20e -eeuwse tekeningen, pastels, gouaches en aquarellen’, 26 juni – 29 augustus 1963, nr. 16.

Conditie: licht vergeeld, randen verstevigd met zuurvrij papier (2 mm).

€ 100,00
€ 150,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240