Lot 48
Online Only Fine Art - Juni 2018
Cornelis Spoor (1867-1928)

Portret van een oudere dame

houtskool en waterverf, (zonder lijst), 44,9x30,4 cm

Tentoonstelling: -Leiden, Stedelijk Museum de Lakenhal, ‘19e en 20e -eeuwse tekeningen, pastels, gouaches en aquarellen’, 26 juni – 29 augustus 1963, nr. 71.

Conditie: vergeeld, de hoeken van het papier zijn aangetast door vocht.

€ 60,00
€ 80,00

Startbod: € 30