Lot 3016
Najaarsveiling 2014
Een gedeelte blauw wit servies

18e eeuw, gemerkt met bloem

bestaande uit vier diverse ovale schalen, elf diepe borden, vijf borden en acht diverse bordjes en ronde schaaltjes, met een decor van figuren met een strijder in een tuin, de rand met figuren in cartouches op servetwerk. (28)

div. afm.

some hairlines and rim chips.

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 2.400,00

Hamerprijs: € 2.400