Lot 3012
Najaarsveiling 2014
Twee diverse blauw wit borden

18e eeuw,kleine bord gemerkt met zeskaraktermerk, zilveren beugel 19e eeuw

een dubbelbord met een decor van een landschap met figuren, een hert en een kraanvogel, de rand met figuren in cartouches op servetwerk en een bord met zilveren beugel met centraal een jachtscene "Joosje te paard" en de rand met gestileerde lotusranken. (2)

D 27,5 en 21 cm

just some flea bites on the rim.

€ 300,00
€ 400,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750