Lot 3009
Najaarsveiling 2014
Zes blauw wit kop-en-schotels en een kop

18e eeuw, gemerkt yu

achtkant model met een vol floraal decor in panelen, de randen met cartouches op servetwerk. (13)

three cups with hairline, several chips.

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500