Lot 146
Winterveiling februari 2018

Heinrich Gogarten (1850-1911)

Winterse namiddag met schaatsers op een sloot

linksonder get. en gedateerd 1893

olieverf op paneel, 41x31 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600