Lot 777
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Harold Linker (1969)

Tuin der lusten

gesigneerd, getiteld en geannoteerd op de achterzijde

houtskooltekening, zonder lijst, 35,5x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 15