Lot 4501
Najaarsveiling 2014
Joseph Edgar Boehm (1834-1890)

gesigneerd en gedateerd 1869

bronzen sculptuur van een Schotse hardloper, op een ovaal basement

H 40 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950