Lot 13
December veiling 2017
olieverf A. van Sorge, Vliegkampschip Hr.Ms. Karel Doorman gedateerd '61

Vliegkampschip de Hr.Ms. Karel Doorman

rechtsonder get. en gedateerd '61

olieverf op doek, 68,5x98,5 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425