Lot 72
Najaarsveiling 2014
Bernard van Vlijmen (1895-1972)

Portret van de kunsthandelaar Bennewitz

rechtsonder get. en annotatie 'aan Bennewitz' en gedateerd '42

olieverf op doek, 69x59 cm

Robert James Willemsz Bennewitz (1902-1976) was eigenaar van de Haagse Kunstzaal Bennewitz

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 0