Lot 29
Spring Auction: European Fine Art 2018
Denis-Pierre Bergeret (1846-1910)

Stilleven met pruimen in een mand en op een bord / A still life with plums in baskets and on plates

rechtsonder get. 'D Bergeret.'

olieverf op doek, 52,5x72 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00