Lot 17
Spring Auction: European Fine Art 2018
Mr. J. Alfred Cohen (ca. 1900)

Theetijd

gesigneerd en gedateerd 'Mr. J. Alfred Cohen/1902' (linksonder)

olieverf op doek, 70x95 cm (met lijst: 100x125 cm)

€ 900,00
€ 1.200,00